Březen 2011

Klaus

8. března 2011 v 13:49 | Elena Katharin Lucia
Klause bude hrát britský herec Morgan Joseph nic zajímavého sem o něm nezjistila (nemám moc času ;) )
snaží se už staletí prolomit prokletí slunce a měsíce
- je jeden z původních, možná je uplně nejstarší a možná má schopnosti, které si nedovedeme ani představit
- drží Lukovo sestru jako rukojný
- je to celkem samotář a kromě úzkého okruhu lidí nikdo neví kde se ukrývá
Představovali jste si Klause takhle?Elena

5. března 2011 v 12:57 | Elena Katharin Lucia |  Vampire Diaries-FanFiction
Milý deníčku,
Nikdy sem se necítlila takhle blbě, no vlastně cítila, když mi zemřeli rodiče. Ve škole sem se musela chovat jakoby nic, jakoby mi nezemřel kluk. Zemřel, to slovo je tak definitivní. Stále se mi o tom zdá, jak mě, Stefana a Damona unesla Katharin doteď nechápu jak to udělala. Stefan se tvářil nenávistně, u Damona se mísila láska s nenávistí a já? já koukala jako vyvoraná myš. S Katharin sme byly úplně stejné tedy skoro stejné. Otočila se na Stefana a zeptala se jestli s ní odejde. Řekl že ne, že miluje mě. Byla tak naštvaná ani se jí nedivím nebyla zviklá na odmítání. A pak se jí v ruce oběvil dřevěný kolík, přišla k němu a proklála jím žaludek. Když tě nemůžu mít já tak tě nebude mít nikdo. A pak najednou padla k zemi mrtvá, Damonovy se podařilo osvobodit a zabil ji. Pamatuji si jen to jak sem u Stefana a prosila ho ať neumírá. On se jen usmál a zeptal se Damona jestli mu slíbí že se o mě postará, on to slíbil. Nechci o tom dál přemýšlet už ne. Asi půjdu zase do domu Salvátorů poslední dobou sem tam víc než doma, protože Jenna si to neodpustí a dívá se na mě tak tak lítostivě, protože si myslí že to byla havárka s kamionem. Nechci lítost teď ne ne NE. Rozzuřeně jsem odhodila deník na stůl, popadla jsem tažku s věcma na víkend a utíkala jsem pryč. Někde vzadu na mě Jenna křičela ať se vrátím. Neposlouchala sem ji a utíkala dál, masku přetvařování sem nechala vzadu za sebou. Zase brečim mumlala sem A to je dobře nemůžeš si stále hrát na silnou. Musím si hrát na silnou řekla sem a otočila se na Damona. Nevidím důvod proč odpověděl mi a podíval se na mě svým pronikavím pohledem který mi byla tak nepříjemný. Zato já jich mám hodně a nedívej se tak na mě. Eleno,... Damone prosím nech mě. řekla jsem a utekla do pokoje. Tam sem ztrávila pár hodin. Za oknem už bylo šero když se ozvalo klepání. Eleno poť se najíst, zavolal Damon. Nihjak sem neprotestovala, jen sem se zvedla a mlčky se šla najíst. Jídlo proběhlo v klidu a ani jeden z nás za tu dobu nepromluvil. Damon se spokojil s tím že mě občas provrtal pohledem až sem sebou škubla. Vzala sem talíř umyla ho a posléze sem se vytratila ven. Lesem sem chodila dál a dál a moje myšlenky začali nabírat závratnou rychlost a já? já je nechala, prostě sem nechtěla už přemýšlet co dál jen sem šla a poslouchala zvuky lesa. Došla sem na krásný palouček s malou průzračně čistou vodou. Tráva zde byla hezká a měkoučká sedla jsem si do ní a nechala se unášet krásou tohohle místa.


Chtěla bych se vás zeptat na váš názor a jestli mám psát další kapitolu nebo ne.

1x07-Haunted

3. března 2011 v 15:25 | Elena Katharin Lucia |  Serial VD
Halloween v Mystic Falls.
Když se Vickino chování stává stále více nebezpečným, Stefan se jí pokouší pomoci a Elena se snaží přesvědčit Jeremyho, aby se od Vicki držel dál. Caroline dává Bonnie náhrdelník, který sebrala Damonovi, aby si ho vzala jako část svého halloweenského kostýmu a když si ho Damon pokusí vzít zpět, je zaskočen Bonnienými schopnosti. Bonnie probírá incident se svojí babičkou a dozví se od ní více o rodinné historii. Ve snaze rozveselit Vicki ji Matt vezme do strašidelného domu, ve který byla přetvořena střední škola, ale večer se brzy začne vyvíjet děsivým směrem…

Zde se můžete kouknout:

Download:
http://www.ulozto.cz/8065864/the-vampire-diaries-1x07-haunted-titulky-cz-avi

1x06-Lost Girls

3. března 2011 v 15:22 | Elena Katharin Lucia |  Serial VD
Během vzpomínání odhalí Stefan Eleně historii rodiny Salvatorů. Elena požaduje, aby jí Stefan vysvětlil děsivé události, které se v Mystic Falls dějí. Stefan Eleně díky svým vzpomínkám objasní, jak mezi ním a Damonem začala rivalita. Zpátky v přítomnosti se Damon impulzivně chopí vlády nad Vickinou budoucností a zmatená a vystrašená Vicki utíká pryč. Na konec, šerifka Forbes a starosta Lockwood podnikají opatření k ochraně města…

Zde se můžete kouknout:

Download:
http://www.ulozto.cz/8065863/the-vampire-diaries-1x06-lost-girls-titulky-cz-avi

1x05-You're Undead To Me

3. března 2011 v 15:14 | Elena Katharin Lucia |  Serial VD
Stefan podnikne opatření, aby ochránil Elenu a doufá, že jeho plán zbavit se Damona bude fungovat. Elena a Jenna jsou znepokojeny Jeremyho vztahem s Vicki. Stefan se rozhodne Eleně odhalit část své minulosti. Během benefičního mytí aut je Bonnie zaskočena schopnosti, které netušila, že ovládá, a hledá radu u své babičky. Neznámý muž posléze vypráví Eleně zneklidňující příběh o rodině Salvatorů.

Zde se můžete kouknout:

Download:
http://www.ulozto.cz/7424095/the-vampire-diaries-1x05-youre-undead-to-me-cz-titulky-vlozeny-avi

1×04 – Family Ties

3. března 2011 v 15:09 | Elena Katharin Lucia |  Serial VD
Elena a Stefan jsou zváni na každoroční Večírek zakladatelů a Elena Stefana požádá, aby ji doprovázel. Vicki přiměje Tylera, aby ji na večírek pozval, a poté ho obviní, že se pokouší jejich vztah utajit před svou rodinou. Zach odhalí Stefanovi nápomocné tajemství jejich rodiny. Na večírku vypráví Damon Eleně příběh o minulosti rodiny Salvatorů a zanechává Elenu s otázkami, které Stefan odmítá zodpovědět. Stefan konečně udělá něco pro to, aby Damona dostal pryč ze svého života nadobro.

Zde se můžete kouknout:

Downland:
http://www.ulozto.cz/4623444/the-vampire-diaries-1x04-family-ties-cz-titulky-vlozeny-avi

1×03 – Friday Night Bites

2. března 2011 v 16:18 | Elena Katharin Lucia |  Serial VD
Elena se snaží ignorovat varování Bonnie ohledně znepokojivých vibrací, které přijala od Stefana. Tyler se pokusí ztrapnit Stefana, když po něm hodí fotbalovým míčem, ale Stefan míč snadno chytne a vrátí mu přihrávkou zpátky, čímž všechny ohromí svými dovednosti. Pan Tanner Stefanovi nakonec dovolí připojit se k fotbalovému týmu. Elena pozve Stefana a Bonnie na večeři, doufajíc, že se ti dva sblíží, ale večer je narušen nečekaným a nevítaným příchodem Damona a Caroline.

Zde se můžete mrknout:
http://zkouknito.cz/video_70396_1x03-friday-night-bites
Download:
http://www.ulozto.cz/4623173/the-vampire-diaries-1x03-friday-night-bites-cz-titulky-vlozeny-avi

1x02- Night of the Comet

2. března 2011 v 16:12 | Elena Katharin Lucia |  Serial VD
Stefan se rozhodne navštívit Vicki, která se v nemocnici stále zotavuje z tajemného útoku, a pokusí se použít svoje síly, aby ji ovlivnil a donutil ji zapomenout na útočníka. Přichází ovšem Matt a Stefan nemá možnost dívce pozměnit vzpomínky. Jeremy zápasí se svými city k Vicki, zatímco pan Tanner řekne tetě Jenně, že Jeremy potřebuje pomoct se svými problémy. Elena se setkává s Damonem v domě Salvatorů, kde Damon odhalí tajemství ze Stefanovi minulosti. Když si Vicki začne vzpomínat, kdo ji napadl, Damon si zvolí další oběť. Elena se rozhodne říct Stefanovi o svých pocitech.

Zde se můžete kouknout:
http://zkouknito.cz/video_70393_1x02-night-of-the-comet
Download:
http://www.ulozto.cz/4622822/the-vampire-diaries-1x02-night-of-the-comet-cz-titulky-vlozeny-avi

1x01- Pilot

2. března 2011 v 16:05 | Elena Katharin Lucia |  Serial VD
Čtyři měsíce po tragické dopravní nehodě, ve které zahynuli jejich rodiče, se sedmnáctiletá Elena Gilbert (Nina Dobrev) a její patnáctiletý bratr Jeremy (Steven R. McQueen) stále snaží vyrovnat se svým zármutkem a pokračovat dál ve svých životech. Elena byla vždy hvězdnou studentkou; krásná, populární a věnující se škole i přátelům. Ale teď si všimla, že se jen pokouší skrývat svůj smutek před světem. Když začne školní rok, Elena a její přátelé jsou uchváceni pohledným a záhadným novým studentem, Stefanem Salvatorem (Paul Wesley). Stefan a Elena jsou k sobě okamžitě přitahováni, ale Elena nemá tušení, že Stefan je ve skutečnosti sto padesát let starý upír, který se snaží žít mírumilovně po boku lidí, zatímco jeho bratr Damon (Ian Somerhalder) je ztělesněním upířího násilí a brutality.

Zde se na díl kouknete:
http://zkouknito.cz/video_71080_the-vampire-diaries-1x01-pilot
Download:
http://www.ulozto.cz/4755731/the-vampire-diaries-1x01-pilot-cz-titulky-vlozeny-avi