Serial VD

1x07-Haunted

3. března 2011 v 15:25 | Elena Katharin Lucia
Halloween v Mystic Falls.
Když se Vickino chování stává stále více nebezpečným, Stefan se jí pokouší pomoci a Elena se snaží přesvědčit Jeremyho, aby se od Vicki držel dál. Caroline dává Bonnie náhrdelník, který sebrala Damonovi, aby si ho vzala jako část svého halloweenského kostýmu a když si ho Damon pokusí vzít zpět, je zaskočen Bonnienými schopnosti. Bonnie probírá incident se svojí babičkou a dozví se od ní více o rodinné historii. Ve snaze rozveselit Vicki ji Matt vezme do strašidelného domu, ve který byla přetvořena střední škola, ale večer se brzy začne vyvíjet děsivým směrem…

Zde se můžete kouknout:

Download:
http://www.ulozto.cz/8065864/the-vampire-diaries-1x07-haunted-titulky-cz-avi

1x06-Lost Girls

3. března 2011 v 15:22 | Elena Katharin Lucia
Během vzpomínání odhalí Stefan Eleně historii rodiny Salvatorů. Elena požaduje, aby jí Stefan vysvětlil děsivé události, které se v Mystic Falls dějí. Stefan Eleně díky svým vzpomínkám objasní, jak mezi ním a Damonem začala rivalita. Zpátky v přítomnosti se Damon impulzivně chopí vlády nad Vickinou budoucností a zmatená a vystrašená Vicki utíká pryč. Na konec, šerifka Forbes a starosta Lockwood podnikají opatření k ochraně města…

Zde se můžete kouknout:

Download:
http://www.ulozto.cz/8065863/the-vampire-diaries-1x06-lost-girls-titulky-cz-avi

1x05-You're Undead To Me

3. března 2011 v 15:14 | Elena Katharin Lucia
Stefan podnikne opatření, aby ochránil Elenu a doufá, že jeho plán zbavit se Damona bude fungovat. Elena a Jenna jsou znepokojeny Jeremyho vztahem s Vicki. Stefan se rozhodne Eleně odhalit část své minulosti. Během benefičního mytí aut je Bonnie zaskočena schopnosti, které netušila, že ovládá, a hledá radu u své babičky. Neznámý muž posléze vypráví Eleně zneklidňující příběh o rodině Salvatorů.

Zde se můžete kouknout:

Download:
http://www.ulozto.cz/7424095/the-vampire-diaries-1x05-youre-undead-to-me-cz-titulky-vlozeny-avi

1×04 – Family Ties

3. března 2011 v 15:09 | Elena Katharin Lucia
Elena a Stefan jsou zváni na každoroční Večírek zakladatelů a Elena Stefana požádá, aby ji doprovázel. Vicki přiměje Tylera, aby ji na večírek pozval, a poté ho obviní, že se pokouší jejich vztah utajit před svou rodinou. Zach odhalí Stefanovi nápomocné tajemství jejich rodiny. Na večírku vypráví Damon Eleně příběh o minulosti rodiny Salvatorů a zanechává Elenu s otázkami, které Stefan odmítá zodpovědět. Stefan konečně udělá něco pro to, aby Damona dostal pryč ze svého života nadobro.

Zde se můžete kouknout:

Downland:
http://www.ulozto.cz/4623444/the-vampire-diaries-1x04-family-ties-cz-titulky-vlozeny-avi

1×03 – Friday Night Bites

2. března 2011 v 16:18 | Elena Katharin Lucia
Elena se snaží ignorovat varování Bonnie ohledně znepokojivých vibrací, které přijala od Stefana. Tyler se pokusí ztrapnit Stefana, když po něm hodí fotbalovým míčem, ale Stefan míč snadno chytne a vrátí mu přihrávkou zpátky, čímž všechny ohromí svými dovednosti. Pan Tanner Stefanovi nakonec dovolí připojit se k fotbalovému týmu. Elena pozve Stefana a Bonnie na večeři, doufajíc, že se ti dva sblíží, ale večer je narušen nečekaným a nevítaným příchodem Damona a Caroline.

Zde se můžete mrknout:
http://zkouknito.cz/video_70396_1x03-friday-night-bites
Download:
http://www.ulozto.cz/4623173/the-vampire-diaries-1x03-friday-night-bites-cz-titulky-vlozeny-avi

1x02- Night of the Comet

2. března 2011 v 16:12 | Elena Katharin Lucia
Stefan se rozhodne navštívit Vicki, která se v nemocnici stále zotavuje z tajemného útoku, a pokusí se použít svoje síly, aby ji ovlivnil a donutil ji zapomenout na útočníka. Přichází ovšem Matt a Stefan nemá možnost dívce pozměnit vzpomínky. Jeremy zápasí se svými city k Vicki, zatímco pan Tanner řekne tetě Jenně, že Jeremy potřebuje pomoct se svými problémy. Elena se setkává s Damonem v domě Salvatorů, kde Damon odhalí tajemství ze Stefanovi minulosti. Když si Vicki začne vzpomínat, kdo ji napadl, Damon si zvolí další oběť. Elena se rozhodne říct Stefanovi o svých pocitech.

Zde se můžete kouknout:
http://zkouknito.cz/video_70393_1x02-night-of-the-comet
Download:
http://www.ulozto.cz/4622822/the-vampire-diaries-1x02-night-of-the-comet-cz-titulky-vlozeny-avi

1x01- Pilot

2. března 2011 v 16:05 | Elena Katharin Lucia
Čtyři měsíce po tragické dopravní nehodě, ve které zahynuli jejich rodiče, se sedmnáctiletá Elena Gilbert (Nina Dobrev) a její patnáctiletý bratr Jeremy (Steven R. McQueen) stále snaží vyrovnat se svým zármutkem a pokračovat dál ve svých životech. Elena byla vždy hvězdnou studentkou; krásná, populární a věnující se škole i přátelům. Ale teď si všimla, že se jen pokouší skrývat svůj smutek před světem. Když začne školní rok, Elena a její přátelé jsou uchváceni pohledným a záhadným novým studentem, Stefanem Salvatorem (Paul Wesley). Stefan a Elena jsou k sobě okamžitě přitahováni, ale Elena nemá tušení, že Stefan je ve skutečnosti sto padesát let starý upír, který se snaží žít mírumilovně po boku lidí, zatímco jeho bratr Damon (Ian Somerhalder) je ztělesněním upířího násilí a brutality.

Zde se na díl kouknete:
http://zkouknito.cz/video_71080_the-vampire-diaries-1x01-pilot
Download:
http://www.ulozto.cz/4755731/the-vampire-diaries-1x01-pilot-cz-titulky-vlozeny-avi
 
 

Reklama